top of page

O mnie

„Zdolność człowieka do dawania siebie innym jest poezją w prozie życia”

Sigmund Freud

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie (specjalność: psychologia kliniczna i zdrowia) oraz podyplomowych studiów z seksuologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Ukończyłam szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz międzynarodowy Trening Ponownej Oceny i Restrukturyzacji Postaw wobec Seksualności SAR (Sexual Attitude Reassessment), który jest obowiązkowym elementem edukacji amerykańskich specjalistów z zakresu seksuologii, terapii seksualnej, edukacji seksualnej i sex coachingu.

Skończyłam także, uzyskawszy tytuł magistra, Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, kierunek: organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej (obecnie Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego).

Przez 20 lat pracowałam w branży filmowo - reklamowej jako kierownik produkcji oraz producent i wiem, co znaczy stres, przeciążenie obowiązkami i wypalenie zawodowe. Połączenie tych dwóch obszarów, biznesu i psychologii, pozwala mi spojrzeć z szerszej perspektywy na trudności, z którymi zmagają się zgłaszające się do mnie osoby.

W swojej pracy wspieram osoby będące w zmianie osobistej lub zawodowej, doświadczające trudności emocjonalnych, seksuologicznych, w relacjach, zmagające się ze stratą, poszukujące satysfakcji i sensu życia.

_MG_4208.jpg
bottom of page